Hůrka 1798

Pardubice - Dubina

GPS souřadnice

Loc: 50°2'49.451"N

15°48'31.843"E

 

Kontakt:

 

servis:

tel.:800 400 466

tel.: 46 46 45 153

 

 

HOT-LINE

 

tel.: 737 230 666

24 hodin denně

 

Newsletter

NEWSLETTER

Chcete být mezi prvními, kteří se dozví nejaktuálnější informace o Fiatu a o speciálních nabídkách a službách, které pro Vás Fiat připravil? Potom pravidelně sledujte tuto sekci. Pro větší komfort máte možnost se přihlásit k odběru newsletteru přimo do Vaší e-mailové schránky.
Vážení a milí zákazníci,

ve světě Fiat a Fiat People se stále něco děje. Není proto divu, že pro Vás opět máme „plný ranec“ novinek, které by Vám jistojistě neměly uniknout.
Fiat

Fiat Abarth v ČR:
Legendární značka Abarth má od minulého týdne své zastoupení i v České republice. Pořídit si stylové, sportovní a naprosto jedinečné modely se štírem ve znaku – Abarth 500, Abarth 500C a Abarth Punto Evo – teď již bude hračka! Více se dočtete zde.

Fiat Ocenění pro TwinAir:
Pod kapotami vozů Fiat tepají moderní, kultivované, výkonné a zároveň úsporné motory. To potvrzuje i významný úspěch, kdy revoluční motor TwinAir získal prestižní ocenění „Mezinárodní motor roku 2011“.

Fiat Nová řada MY LIFE:
Fiat připravil novou produktovou řadu napříč všemi osobními modely s názvem MY LIFE. Při nákupu nového vozidla budete mít již v základní výbavě úplně nové nadstandardní prvky, za které se běžně připlácí. Podívejte se například na Punto Evo MY LIFE – skvělá výbava, čistá cena a spolehlivost. Nový směr Fiat.
Fiat People

Fiat Pizza Coloseum partnerem Fiat People:
Portál Fiat People je určen nejen pro fanoušky značky Fiat, ale hlavně také pro milovníky všeho italského. Rozhodli jsme se proto v tomto roce zahájit spolupráci s těmi, kdo italství v České republice zastupují. Prvním partnerem Fiat People se stala známá síť italských restaurací Pizza Coloseum, Original Pizza & Pasta. A co to pro Vás znamená? V našem E-shopu můžete od této chvíle za své body Fiat People nakoupit dárkové poukazy v hodnotě 350 Kč a 500 Kč do jakékoli z restaurací Pizza Coloseum. Nečekejte a zajděte si třeba na vynikající italskou večeři a vychutnejte si znamenité pokrmy!

Fiat Nike a Fiat závodí:
Společnost Fiat se stala partnerem závodu „Nike run Prague“, na který Vás tímto srdečně zveme. Je pravda, že chystaný desetikilometrový běh centrem Prahy se koná až na konci léta, již teď se ale můžete k závodu zaregistrovat a také samozřejmě zahájit Váš trénink! Kromě dobré „fyzičky“ Vám bude jistě motivací i to, že běh budou doprovázet legendární minivozy Fiat 500. A kdo ví? Třeba i v nějakém odjedete.

Fiat Vyhrajte Fiat Bravo:
Nebyl by to ten pravý newsletter Fiat People, kdybychom pro Vás neměli připravenou alespoň jednu soutěž. A tentokrát to není soutěž jen tak ledajaká, hlavní cenou je totiž krásný model Fiat Bravo! Stačí, když nakoupíte u JENA-nábytku, zašlete SMS a vůz může být Váš! Tak hurá do toho!

Fiat E-shop Fiat People:
A nakonec třešínka na dortu. Na vybrané značkové předměty Fiat People je nyní sleva 20 %! Jestliže se však i přesto porozhlížíte úplně po něčem novém, nevadí! Přichystali jsme pro Vás novou letní nabídku značkových předmětů Fiat People v našem E-shopu. Nečekejte a nakupujte za své body Fiat People.

S přáním krásného jara zdraví za Tým Fiat People
Marie Finnová


FIAT ČR spol. s r.o.
Karolinská 650/1, 186 00 Praha 8
Telefon: +420 224 806 111
Fax: +420 224 806 207
E-mail: fiat@fiat.cz