Hůrka 1798

Pardubice - Dubina

GPS souřadnice

Loc: 50°2'49.451"N

15°48'31.843"E

 

Kontakt:

 

servis:

tel.:800 400 466

tel.: 46 46 45 153

 

 

HOT-LINE

 

tel.: 737 230 666

24 hodin denně

 

Autorizovaný servis
Největší autorizované Servisní centrum vozů Škoda, Volkswagen (osobní i užitkové), Audi, SEAT, FIAT (osobní a užitkové) a PEUGEOT

Náhradní díly

V našich servisech je pro Vás zajištěn kompletní sortiment originálních náhradních dílů a můžete si zde také vybrat ze široké škály příslušenství a doplňků. Objednávky jsou prováděny prostřednictvím ON-LINE spojení s výrobci, které umožňuje zkrátit dobu objednání a následné zpracování objednávky.

 

Objednávky náhradních dílů na telefonu: 46 46 45 140

 

Nabízíme Vám i cenově výhodnější, ale kvalitativně shodnou variantu, kterou představují originální výměnné díly. Máte možnost vrátit starý poškozený díl a zakoupit za velmi výhodnou cenu díl výměnný. Starý díl je poté do posledního detailu vyčištěn a proměřen. Součásti, které jsou schopné dalšího použití, jsou renovovány, ostatní jsou nahrazeny novými výrobky. Tak vzniká originální výměnný díl.

 

Stálá kontrola kvality, která probíhá během procesu renovace dílů, zajišťuje výměnným dílům stejné kvalitativní parametry jako novým dílům. Proto poskytují výrobci na originální výměnné díly stejnou dvouletou záruku jako na nové díly.

 

Jediný rozdíl, podle kterého rozeznáte originální výměnný díl od nového náhradního dílu, je výhodnější cena, a to díky nižším vstupním nákladům na materiál a energii. Cenové zvýhodnění výměnných dílů vzhledem k novým dílům se pohybuje v rozmezí 22 - 55 %.